O nás

O nás

Společnost Saturn Home Appliances je jedním z největších dodavatelů bílého zboží na evropském trhu a nabízí více než 55 skupin menších i větších domácích spotřebičů. Ty byly již několikrát oceněny mezinárodními prestižními cenami a získaly nejrůznější významné tituly. Saturn má zastoupení v 15 zemích světa a stále své působení rozšiřuje a vylepšuje. Saturn za dlouhá léta své práce získal úspěch nejen v Europe ale i po celém světě. 

Zastupujeme tyto značky: Saturn, Defiant, Laretti

Z historie společnosti

Společnost Saturn byla založena v roce 1996 a od svého vzniku se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej domácích elektrospotřebičů s ochrannou známkou Saturn, kterou již po dlouhou dobu najdete v mnoha evropských domácnostech. Produkty Saturn se vyrábějí ve špičkově vybavených moderních továrnách v Číně, na Tchaj-wanu a v Turecku. V posledních 5 letech Saturn rozvíjí vlastní výrobu také v Evropě. Tým odborných pracovníků se stále rozrůstá a rychle a kvalitně reaguje na požadavky zákazníků. Pracovníci jsou schopni také poskytovat odbornou i zákaznickou podporu.

Priority společnosti

  • Vysoká kvalita a spolehlivost výrobků
  • Dvouletá záruční doba platící i v zemích mimo EU
  • Uplatňování nových trendů v oblasti ekologie i ergonomie
  • Atraktivní design produktů a jednoduché ovládání při zachování funkčnosti
  • Aktivní prodej na evropských trzích
  • Zpětná vazba na požadavky a nároky uživatelů
  • Spolupráce se zákazníky, vstřícné jednání

Co přináší TM Saturn

Značka TM Saturn přináší na trh domácích elektrospotřebičů širokou škálu produktů ve vysoké kvalitě a za přijatelnou cenu. Modelové řady jsou pravidelně aktualizovány, design se upravuje podle nejnovějších trendů v této oblasti. Probíhá neustálá kontrola kvality nabízených produktů i pravidelné testování jak funkčnosti, tak praktického využití a ergonomie. Sortiment je zaměřen na potřeby široké veřejnosti a dokáže uspokojit nároky všech zákazníků.

Saturna je značkou dynamické, spolehlivé a stále se rozvíjející společnosti s mnoha obchodními aktivitami a atraktivní nabídkou zboží. Díky tomu zaujímá značka Saturn mezi řadou konkurenčních společností jedno z předních míst.

Současnost a budoucnost

Společnost Saturn se snaží vycházet vstříc životnímu stylu a novým trendům, zvláště v oblasti funkčnosti a designu. Zaměřuje se i na zdravý životní styl a obohacuje svůj sortiment o výrobky, které usnadňují péči o zdraví a efektivní a pohodlnou údržbu domácnosti a šetří zákazníkům námahu i čas. Produkty jsou snadno dostupné díky velké a dobře zavedené síti prodejců ve více než 50 zemích jak v Evropě, tak i na Středním východě nebo v Africe. Setkat se s nimi můžete například v Rakousku, Německu, Slovensku, České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, na Ukrajině, v Rusku, Tunisku, Spojených  arabských emirátech, Keni, Zimbabwe a Maroku.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.